קבלו השראה - סגנונות עיצוב

החלק הכי קשה בעיצוב האריזה הוא להחליט מה תהיה השפה הגרפית שלה. איזה מסר אנחנו רוצים להעביר דרך העיצוב. האם להישאר מינימליסטיים או להתפרע עם עיצוב שובב? זה כמובן תלוי גם בשפת המותג שלנו אבל ממש לא חייבים להיצמד אליו בכוח. האריזה הממותגת היא קנבס של ביטוי ויצירה. קבלו כמה סגנונות פופולאריים לעיצוב האריזה:

פופ ארט

ז׳אנר אמנותי שנולד בשנות ה 50 באנגליה, שואב השראה מעולמות הקומיקס, פרסומות, עיתונות ומאופיין בצבעוניות עזה. עוד לא נולדה קופסה בעיצוב פופ שלא זכתה לתשואות. זה מתכון בטוח להצלחה:)

 

 

אורגני 

שני כיווני עיצוב אפשריים - הראשון הוא הדפסה ישירה על קרטון חום. הגרפיקה נשארת בצבעוניות אורגנית ומשדרת חיבור לטבע ולחומר הגלם. השנייה - הדפסת רקע של טקסטורה עדינה אורגנית על קרטון לבן.

פרחוני 

הסגנון הקלאסי והפופולארי ביותר בתחום הביוטי. מגוון הדוגמאות של הגרפיקות והפאטרנים הפרחוניים במאגרי התמונות הוא אינסופי. לא צריך יותר מפרחים כדי להרשים את הלקוחות ולוודא שהם ישמרו את הקופסה לשימוש חוזר!

 

טקסטורה

שימוש בטקסטורות שמקורן בטבע היא השיטה הכי מקורית לעיצוב אריזות. באמצעות טקסטורה של עץ/לוח שעם/אריג סרוג/בטון וכדומה - אף אחד לא יאמין שהקופסה היא קופסת קרטון. את ההדפסה הזו המדפסת הדיגיטלית אוהבת במיוחד:)

 

 גיאומטרי

צעד אחד קדימה לעיצוב המודרני, אך עדיין קלאסי ונקי. משולשים, מלבנים או כל צורה גיאומטרית שמרכיבים ביחד פאטרן אסתטי יוניסקסי - רק להוסיף לוגו במיקום מרכזי ויש לכם קופסה מושלמת שאף פעם לא ״יוצאת מהאופנה״

 

ריאליסטי

הפקתם יום צילומים, יש לכם תמונות תדמית או מוצר מושלמות? למה לא לתת להן בולטות גם באריזה? המדפסת הדיגיטלית אינה מוגבלת בסוג הגרפיקה, כמות הצבעים או השטח. הקופסה יכולה להיות חלק מהקמפיין שלכם בלי בעייה!

 

אבסטרקט

או במילים אחרות - אמנות מופשטת. מעולה למקרה שבא לכם צבעוני, אבל לא פרחים ולא תמונות אלא משהו יותר מופשט וחסר הגדרה. יש אינסוף גרפיקות אבסטרקטיות שאפשר לשלב בעיצוב הקופסה, מודרניות שמחות ומקפיצות.

מינימליסטי

ויש כמובן מקום גם לעיצוב נקי, שימוש ברקע אחיד ובאלמנטים גרפיים מינימליסטיים. במקרה כזה חשוב לבחור את הגוון הנכון שיתן את הטון ויבליט את הלוגו, תמיד עדיף לייצר ניגודיות חזקה בין צבע הרקע לבין הגרפיקה שמעליו.