חמשת הטרנדים בעיצוב אריזות לשנת 2024!

בדיוק כמו באופנה, גם בעיצוב אריזות יש טרנדים. אז ארזנו לכם את חמשת הטרנדים שלדעתנו הולכים לסחוף השנה וליקטנו ים של דוגמאות להשראה מרחבי העולם. אז איך המותג שלכם יבוא לידי ביטוי השנה במארז שאתם שולחים? הנה כיוונים שיעשו לכם חשק. 

מוכנים לזה? קבלו אותם!

 

ניגודיות צבעים גבוהה 

מכירים את אלה שמתלבשים ממש ממש צבעוני בקטע מוגזם, אבל אתם לא יכולים להוריד מהם את העיניים כי זה מעניין, שונה, עם נוכחות ואמירה? זה ללא ספק ה-טרנד גם באריזות ממותגות. בהדפסה דיגיטלית אין צורך בגלופה, וזה אומר שאפשר ורצוי להתפרע. אין מגבלה של צבעים, שטח הדפסה, או סגנון - אז לא צריך לחשוב פעמיים.דמיינו את הקופסה שלכם בצבעים חזקים שלא מתנצלים, בשילובים שובבים מעיזים ושוברי שגרה. אי אפשר יהיה להתעלם מהן וזה מצטלם מעולה ברשתות החברתיות. תשכחו מפלטת צבעים מוגדרת, ערבבו צבעים ממשפחות שונות, תעיזו - והתוצאה תתן חוויה של חנות ממתקים שמחה: 

 

 אורגני וחיבור לטבע

זה הטרנד העל זמני, תמיד נשאר ויישאר באופנה. המראה האורגני הטבעי, משרה רוגע ומשדר דאגה לסביבה. עבור הרבה מותגים זה ממש ערך אסטרטגי שהקופסה חייבת לשדר. בדרך כלל כשמדובר בעיצוב אורגני ההדפסה מתבצעת על קרטון חום, בגוונים טבעיים רגועים, עם אלמנטים בהשראת הטבע, הטרנד המתחזק השנה הוא גם הדפסה של צבעים חמים - ירוק, חום אדמה, כחול עמוק על גבי קרטון לבן - שמעבירים את אותה אווירה של שדה ירוק, מים, מדבר. 

 

טיפוגרפי - פונטים

קחו טקסט שבא לכם לצעוק, שורה או מילה או אפילו אלמנט אחד מתוך שם המותג שלכם, ותנו לו במה לבד. בלי אלמנטים גרפיים נוספים, בלי תמונות ועיצובים שונים. שחקו עם המשקלים של הגופן, מתחו לקצה הקופסה, העמידו בזווית מעניינת, בגדלים עם קונסטרסט וקומפוזיציה מקורית או אפילו מתחו את הלוגו שלכם, אם הוא טקסטואלי, על גבי פאה שלמה של הקופסה, בדיוק כמו שעושים המותגים הגדולים (הקופסאות של זארה, למשל)  והנה עיצבתם לכם אריזה הכי טרנדית שיכולה להיות. מודרנית, חדשנית ובועטת. 

 

שנות ה 50 

אין קאמבק יותר מוצדק מזה! השנה אתם תראו הרבה עיצובי וינטג׳ שיחזירו אתכם לאמריקה של שנות ה 50, לדיינר ולשירים של פרנק סינטרה. המוטיבים המקסימים של הז׳אנר - הנשים המגונדרות, הפונטים הגדולים, הצבעוניות הצנועה - שחור, ירוק, כחול, אדום - הולכים לככב סביבכם בהרבה תחומים, אז למה לא להפיק איזו קולקציה נהדרת של אריזות כאלו? כדי להיצמד בנראות לסנגנון ה 50s - נכון יהיה להדפיס בגימור מט ולא מבריק. גם הדפסה על קרטון חום תהיה מושלמת בגוונים האלו. 

 

 

אחרון חביב מאוד לסיום אופטימי - צבעי פסטל 

הטרנד הזה בא בזמן, חייבים לצבוע פה קצת בוורוד וצבעים אופטימיים ורגועים. במקרה הזה חייב להיות שילוב מדוייק של פלטת צבעים בהירים, משלימים והרמוניים. נהדר במיוחד למותגי לייף סטייל, ובמיוחד ביוטי - עיצוב שמשדר רכות ועדינות. 

 

 

את כל התמונות בפוסט הזה ליקטנו מרחבי הרשת, כדי לתת קצת השראה מהעולם אבל אתם כמובן מוזמנים ומוזמנות להציץ בעמוד האינסטגרם שלנו ולראות דוגמאות של מותגים ישראליים נהדרים שייצרנו להם - אנחנו משתדלים לצלם ולפרסם כמה שיותר, מוזמנים לעקוב:) לינק